Sztuki Walki dla Dzieci
Warszawa Mokotów

Poszukiwane przez osoby chcące rozwijać się fizycznie, sztuki walki często nie spełniają wszystkich oczekiwań uczestników. W miarę upływu czasu zaczyna brakować elementów realnej samoobrony na ulicę. Najczęściej sztuki walki dla kobiet, a także sztuki walki dla dzieci to obszary w których poszukiwany jest zarówno rozwój fizyczny, psychiczny, a także nabywanie umiejętności podnoszących nasze szanse podczas niebezpiecznej sytuacji na ulicy.

Zapotrzebowanie rynku Warszawa Mokotów na sztuki walki, zainspirowało naszą Szkołę walki, Samoobrony i Strzelania Bojowego, do utworzenia lokalizacji właśnie w tej dzielnicy. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeby na sztuki walki dla kobiet z profesjonalnym przygotowaniem psychicznym oraz technicznym do poradzenia sobie w sytuacji o wysokim poziomie stresu gdzie zagrożone jest zdrowie lub życie. Również sztuki walki dla dzieci, przygotowane przez naszą szkołę, przygotowują młodych uczestników naszych treningów do radzenia sobie w zetknięciu ze stresującą sytuacją. Treningi te przygotowane są w sposób bezpieczny dla dzieci a jednocześnie wprowadzane są elementy techniczne pod kontem walki oraz samoobrony. W każdej grupie wiekowej dużym naciskiem jest kondycja fizyczna. Bardzo często poszukiwane sztuki walki Warszawa Mokotów mają być sposobem na poprawienie sylwetki, utratę zbędnych kilogramów oraz zbudowanie kondycji.

Polska Grupa Krav Maga daje możliwość połączenia tych wszystkich elementów a zatem praktycznego wykorzystania rozwoju fizycznego i psychicznego przez ogromy nacisk na techniki walki i bronienia siebie oraz bliskich na ulicy.

Nasze szkolenia skierowane są do wszystkich grup wiekowych, od 7 roku życia w sekcjach Junior oraz od 15 roku życia dla wszystkich kobiet i mężczyzn. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń, treningów, obozów wyjazdowych czy kursów są przygotowywani krok po kroku zarówno fizycznie jak i psychicznie do cięższych i coraz bardziej realnych sytuacji jakie mogą mieć miejsce w naszym codziennym życiu, a których czasem zapobiegnięcie jest niemalże niemożliwe. Oczywiście działania prewencyjne, rozpoznawanie zagrożeń, omijanie ich a także próby łagodzenia konfliktów to również część naszego programu skierowanego zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Polska Grupa Krav Maga to alternatywa dla tych, którzy poszukują sztuki walki Warszawa Mokotów z dużym naciskiem na rozwiązania do zastosowania na ulicy kiedy znajdziemy się w niebezpiecznej sytuacji. Nasza oferta to doskonałe dopełnienie tego, czego może zabraknąć na treningach sportowej walki. Profesjonalna grupa instruktorska PGKM ma na celu wprowadzenie studentów w świat realnej samoobrony ulicznej w bardzo szerokim tego słowa rozumieniu.