Treningi indywidualne są dedykowane wszystkim osobom dorosłym a także dzieciom w wieku od 7 lat. Jest to oferta umożliwiająca dostosowanie dni i godzin treningowych do potrzeb każdego, kto nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach grupowych a także dla osób, które chcą dodatkowo podnosić swoje umiejętności podczas treningu bezpośrednio z instruktorem. Czas trwania treningów oraz tematyka zajęć jest ustalana indywidualnie i dostosowana do potrzeb studenta.

Zajęcia indywidualne prowadzone przez Polską Grupę Krav Maga to najwyższa jakość techniczna, merytoryczna oraz dydaktyczna. Każda osoba szkoląca się w ten sposób ma opracowywany indywidualny program szkoleniowy. Trening w pełnym wymiarze czasu skupiony na jednej lub dwóch osobach daje kilkukrotnie lepszy i szybszy efekt szkoleniowy a także daje możliwość indywidualnego wyboru tematu zajęć. Jest także znakomitym uzupełnieniem pełnej oferty szkoleniowej PGKM.

Wszystkie zajęcia prowadzone są na przygotowanej do tego celu sali. Możliwe jest również przeprowadzenie treningów w miejscu wskazanym przez zainteresowanego, po uprzednim zaakceptowaniu tego miejsca przez prowadzącego oraz uzgodnieniu wszystkich warunków. Podczas zajęć uczestnik ma zapewniony profesjonalny sprzęt, taki jak tarcze do kopania i uderzania a także atrapy broni palnej, kijów oraz noży.

W celu skorzystania z oferty prosimy o kontakt z najbliższym instruktorem prowadzącym sekcje lub bezpośrednio z szefem szkolenia Ronaldem Rozbickim.