Aktualności

SZKOLENIE WEEKENDOWE PGKM, 22 PAŻDZIERNIKA 2022 R.

| Szkolenia weekendowe | No Comments
22 października 2022 r., odbędzie się Szkolenie Weekendowe z zakresu Walki Wręcz (dystans kopnięć, uderzeń oraz klincz – chwyty) oraz Samoobrony (uzbrojony i nieuzbrojony przeciwnik) w Wołominie, ul. 1 MAJA 19, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP. Wejście do hali sportowej od ulicy Poniatowskiego, furtką obok bramy wjazdowej na parking szkoły. Początek w sobotę o godzinie 14:00. Po szkoleniu odbędzie się sesja egzaminacyjna na pasy biały i żółty. Zapisy 697 237 004, info@pgkm.pl lub u najbliższego Instruktora PGKM, Zapraszamy!

SZKOLENIE WEEKENDOWE PGKM, 28 i 29 MAJA 2022 R. SZKOLENIE CZĘŚCIOWO W TERENIE!

| Szkolenia weekendowe | No Comments
28 i 29 maja 2022 r., odbędzie się Szkolenie Weekendowe z zakresu Walki Wręcz (dystans kopnięć, uderzeń, klincz – chwyty) oraz Samoobrony (uzbrojony i nieuzbrojony przeciwnik). W sobotę trening zewnętrzny na terenie leśnym w miejscowości Mostówka pod Wołominem. Spotkanie na Stacji BP w Wołominie o godzinie 13.30, wspólnie udajemy się do miejsca gdzie odbędzie się szkolenie a po nim ognisko. W niedzielę spotykamy się o godzinie 10.00 na sali w Wołominie ul. 1 MAJA 19, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP. Wejście do hali sportowej od ulicy Poniatowskiego, furtką obok bramy wjazdowej na parking szkoły. Również w niedzielę…

Na czym polegają szkolenia weekendowe?

Weekendowe szkolenia organizowane przez Polską Grupę Krav Maga, mają na celu doskonalenie technik samoobrony oraz walki na wszelkich możliwych płaszczyznach i w różnych dystansach. Najczęściej są one prowadzone tematycznie, co pozwala na dokładne zrozumienie i utrwalenie konkretnych, wybranych technik (dzięki czemu mamy znacznie więcej czasu na ich omówienie i praktykę niż na regularnym, standardowym treningu). Jest to znakomite uzupełnienie treningów cyklicznych, ale również świetny sposób na rozwój i zdobywanie umiejętności dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na uczestnictwo w treningach w trakcie tygodnia.

Weekend szkoleniowy krav maga, podczas którego każdy dzień to pełne 4 godziny treningu, jest bardzo dobrym rozwiązaniem również dla tych wszystkich, którzy mają niedosyt treningowy po regularnych spotkaniach w tygodniu. Tworzy to również drogę do zdobywania dodatkowej wiedzy dla ludzi, którzy myślą o rozpoczęciu zawodowej ścieżki instruktorskiej w Polskiej Grupie Krav Maga lub już na niej są.

Szkolenia weekendowe krav maga to znakomity pomysł na spędzenie czasu z ludźmi dzielącymi wspólną pasję, podczas profesjonalnego szkolenia opartego na najwyższych światowych standardach. Tak spędzony weekend pozwala na dokładne zapoznanie się z tematem danego szkolenia oraz zregenerowanie umysłu po tygodniu codziennych obowiązków oraz przygotowanie się do wyzwań czekających na nas w nadchodzącym tygodniu. Niepowtarzalna atmosfera panująca podczas szkoleń, znakomici ludzie oddani wspólnej pasji a także nowoczesne i skuteczne techniki szkolenia, czynią ten czas niezwykle produktywnym oraz pełnym zadowolenia i satysfakcji.

W szkoleniu mogą brać udział wszystkie osoby, które ukończyły 14 lat. Przy czym wszyscy przed ukończeniem 18 roku życia wyłącznie po dostarczeniu zgody od opiekuna prawnego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia weekendowe krav maga?

Szkolenia weekendowe krav maga są przeznaczone zarówno dla osób regularnie biorących udział w zajęciach cyklicznych, dla osób które tylko czasami mogą się pojawić na treningu w sekcji, ale również dla osób, które nigdy nie szkoliły się na naszych zajęciach a nawet dla tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z treningami walki i samoobrony.

Gdzie odbywają się szkolenia weekendowe?

Lokalizacje szkoleń weekendowych krav maga oraz sale treningowe dobierane są w taki sposób, aby wszystkim zainteresowanym ułatwić uczestnictwo. Pomimo niekiedy dużych odległości, PGKM pomaga w znalezieniu zakwaterowania a czasem i transporcie, dzięki uprzejmości naszych studentów w różnych częściach Polski.

Jak szkoła dba o bezpieczeństwo podczas szkoleń?

Bezpieczeństwo to najważniejszy punkt podczas szkolenia, dlatego sale treningowe zawsze spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa – również dla treningów z dziećmi. Infrastruktura zawiera co najmniej minimum sanitarne, takie jak toalety oraz prysznice. Niekiedy kluby, z którymi współpracujemy, oferują także bazę gastronomiczną oraz specjalne zniżki na swoje usługi dla uczestników szkolenia Polskiej Grupy Krav Maga.

Zapisy na Szkolenia Weekendowe Krav Maga

W celu zapisania się na najbliższe szkolenie weekendowe – lub przyszłe – prosimy skontaktować się z instruktorem prowadzącym lub bezpośrednio z szefem szkolenia PGKM Ronaldem Rozbickim