Oferta dla firm jest kierowana do wszelkich służb mundurowych i firm ochroniarskich, ale również do wszystkich firm pozostałych branż w ramach imprez integracyjnych oraz eventów dla firm.

Imprezy integracyjne oraz eventy dla firm

Oferta dla firm przygotowana przez Polską Grupę Krav Maga to znakomity pomysł na imprezy integracyjne oraz eventy o bogatej tematyce z zakresu bezpieczeństwa. Przygotowujemy szeroki zakres zagadnień dotyczących bezpieczeństwa, w ramach którego indywidualnie dobieramy i dostosowujemy tematykę imprezy/eventu – zgodnie z potrzebami danej firmy. Organizacja zamkniętych szkoleń jednodniowych, weekendowych, cyklicznych a także tworzenie eventów i szkoleń wyjazdowych – to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług.

Profesjonalnie opracowane, różnorodne programy naszej oferty dla firm, to za każdym razem świetnie zabawa i znakomicie spędzony czas w gronie współpracowników a jednocześnie przyswojenie cennej wiedzy, która będzie owocować w codziennym życiu. Wspólna zabawa i razem przeżyte, niepowtarzalne emocje, zacieśnią więzy zawodowe i z pewnością pogłębią dotychczasowe relacje. Sprawna komunikacja oraz wzmocnienie motywacji i charakteru – to tylko niektóre z efektów naszych szkoleń.

Impreza integracyjna z Polską Grupą Krav Maga to znakomita zabawa dla wszystkich uczestników i świetny sposób na integrację poprzez wspólne zmaganie się z własnymi słabościami. Zdrowy i bezpieczny sposób na rozładowanie napięć powstałych podczas codziennych obowiązków a także budowanie świadomej pewności siebie przez uczestników – to tylko niektóre korzyści wynikających z podjęcia współpracy z PGKM.

Oferta dla służb mundurowych i firm ochroniarskich

Oferta dla firm przygotowana przez Polską Grupę Krav Maga jest skierowana również do wszystkich firm ochroniarskich i służb mundurowych.

Branże chcące szkolić swoich pracowników pod kątem interwencji, samoobrony, działań prewencyjnych oraz strzelectwa bojowego, znajdą u nas bogatą ofertę składającą się z najwyższej jakości nowoczesnych technik, metod działania oraz metodyki nauczania Krav Maga. Program szkoleniowy jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb firmy. Czas treningu, długość szkolenia oraz miejsce, również pozostają do indywidualnego ustalenia.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub chęci skorzystania z naszej szerokiej oferty, prosimy o kontakt z szefem szkolenia PGKM Ronaldem Rozbickim.