Aktualności

Przerwa w treningach PGKM

| Strzelectwo bojowe, Szkolenia weekendowe, Zajęcia dla dorosłych, Zajęcia dla dzieci, Aktualności | No Comments
W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo oraz stosując się do zaleceń władz naszego kraju wszystkie treningi Polska Grupa Krav Maga zostają zawieszone do 25 marca. Prosimy śledzić aktualności na naszej stronie pgkm.pl oraz profilu Facebook.

NOWY NABÓR styczeń-luty 2019!

| Zajęcia dla dorosłych, Zajęcia dla dzieci | No Comments
Nowy nabór do grup początkujących w styczniu i lutym 2019 r. Wybierz lokalizację i dołącz do nas już dziś!

Polska Grupa Krav Maga dla dzieci

Oddziały Polska Grupa Krav Maga Junior powstały dla dzieci w celu zapewnienia im prawidłowego rozwoju fizycznego, budowania motoryki oraz funkcjonalności ciała. PGKM Junior to doskonała alternatywa dla godzin spędzonych przed telewizorem lub komputerem – wnosząca w to miejsce niezbędny rozwój fizyczny, kontakt z rówieśnikami a także unikatowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, dostosowane do wieku dzieci.

Zajęcia prowadzone przez znakomicie przygotowaną i doświadczoną kadrę instruktorską dają wiele korzyści dla dzieci a także ich rodziców. Dzieci uczestniczące w zajęciach poza wyżej wymienionymi korzyściami mają także stworzone warunki do rozładowania swojej energii w sposób produktywny i bezpieczny. Wypracowany od najmłodszych lat nawyk sportowego stylu życia skutkuje lepszą sprawnością fizyczną, większa pewnością siebie, pewniej podejmowanymi decyzjami w życiu a także bardzo dobrym nawiązywaniem i podtrzymywaniem kontaktów z ludźmi. Wszystko to składa się na lepszy komfort życia wypracowany od najmłodszych lat i oparty na umiejętnościach działania w sytuacjach zagrożenia, a także obrony siebie i bliskich. Rodzice zyskują pewien poziom zdyscyplinowania u dzieci poprzez regularne treningi.

Bezpieczne rozładowanie energii przez dzieci a także wspólne tematy, przeżycia i osiągnięcia zdobywane podczas zajęć Polskiej Grupy Krav Maga Junior.

Dzieci trenujące w PGKM Junior są w wieku 7-13 lat. Zajęcia są przeznaczone zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Na treningu uczestnicy mają zapewniony profesjonalny sprzęt taki jak tarcze do uderzania i kopania a także materace lub matę treningową. Treningi odbywają się tylko w obiektach przeznaczonych do uprawiania sportu dla dzieci i dorosłych. Aby rozpocząć przygodę w sekcji Polska Grupa Krav Maga Junior należy skontaktować się z instruktorem w najbliższej okolicy lub bezpośrednio z szefem szkolenia Ronaldem Rozbickim.