Aktualności

Obóz Szkoleniowy PGKM – Giżycko Jesień 2021!

| Obozy Krav Maga | No Comments
Zaczynamy 20.11.2021 o godzinie 18:00, zakończenie obozu 27.11.2021 o godzinie 14.00. Samoobrona, Walka Wręcz, Taktyka działania w warunkach bojowych z użyciem broni. Całodniowe Szkolenie Strzelania Bojowego z użyciem ostrej broni na otwartej strzelnicy. Miejsce: Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku, ul. Moniuszki 22, 11-500 Giżycko.

Obóz Szkoleniowy PGKM JUNIOR – Szczyrk lato 2021!

| Obozy Krav Maga | No Comments
Wyjazd 11.08.2021 o godzinie 9.45 z parkingu na tyłach kompleksu handlowego na przeciwko Galerii Wołomin. Powrót w dniu 18.08.2021 około godziny 21:00 w tym samym miejscu. Zajęcia z samoobrony, treningi ogólnorozwojowe, wędrówki, szkolenia między innymi z pierwszej pomocy. Miejsce: Ośrodek PANORAMA, ul. Wczasowa 20, 43-370 Szczyrk

Obozy szkoleniowe

Polska Grupa Krav Maga organizuje kilka razy w roku obozy szkoleniowe w różnych miastach Polski. Jest to znakomita okazja do intensyfikacji treningowej, która znakomicie przekłada się na przyswajanie i utrwalanie umiejętności walki i samoobrony.

Codzienne zmagania na sali treningowej w ramach obozu szkoleniowego są niepowtarzalną okazją dla uczestników, aby zmierzyć się z sobą samym. Zmęczenie oraz całkowite podporządkowanie się programowi treningowemu – ściśle wypełniającemu każdy dzień – pozwala pokonywać własne słabości i przekraczać swoje dotychczasowe możliwości. Program przygotowywany dla uczestników obozów jest opracowany dla uzyskania jak najlepszego efektu treningowego, urozmaicenia zajęć oraz nabrania najskuteczniejszych nawyków ruchowych oraz poznania technik do wykorzystania podczas ataku na ulicy.

Obozy szkoleniowe Polskiej Grupy Krav Maga są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn od 14 roku życia – przy czym osoby nieletnie muszą uzyskać pisemną zgodę swojego opiekuna prawnego. Nasze szkolenia są dedykowane zarówno uczestnikom regularnych treningów, szkoleń weekendowych oraz osobom, które chcą uczestniczyć wyłącznie w obozie szkoleniowym. Jest to bardzo dobry sposób rozpoczęcia przygody z treningami PGKM oraz integracji z członkami naszej organizacji. Już kilka dni obozu szkoleniowego poprawi wydolność fizyczną, motorykę oraz ogólne samopoczucie. Elementy treningu ukierunkowane na rozwój balansu, siły mięśni, wytrzymałości i elastyczności, przyczynią się do znakomitego samopoczucia nawet długo po powrocie z obozu.

Treningi plenerowe w trakcie obozu szkoleniowego

W trakcie naszych obozów szkoleniowych krav maga, poza treningami na profesjonalnych salach i przy użyciu bezpiecznego sprzętu treningowego, niejednokrotnie organizowane są również treningi plenerowe. Treningi takie są przydatnym doświadczeniem i sprawdzianem wyuczonych działań w mniej wygodnym otoczeniu niż sala treningowa. Odmienne czucie nawierzchni, która nie jest gładka i przygotowana pod zajęcia, inne poczucie przestrzeni oraz odległości – są dodatkowym elementem weryfikującym nabyte i opanowane techniki oraz odruchy. Treningi plenerowe są przygotowane i przeprowadzane z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Konfrontacja umiejętności walki, samoobrony, działań z bronią oraz unikania zagrożeń, są nieodzownym elementem przygotowań do obrony na ulicy.

Poza treningami i nabywanymi tam umiejętnościami, nasze obozy to świetnie spędzony czas ze wspaniałymi ludźmi tworzącymi niezwykłą społeczność, którą łączy wspólna pasja. Wzajemne wsparcie, wspólnie przeżyte dni oraz ogrom wspólnego zmęczenia – na zawsze pozostawiają ślad w naszych sercach, a więzi i przyjaźnie są bardzo mocno zakorzenione w nas przez długie lata. W trakcie obozu szkoleniowego również wspólnie spędzone wieczory przy ogniskach, czy organizowane spontanicznie imprezy, jeszcze bardziej umacniają poczucie przeżycia czegoś wyjątkowego z wyjątkowymi ludźmi. Sukces ukończenia obozu, czy zdania egzaminu na pas – w połączeniu z przeżyciami wielu dni – pokazuje nasze prawdziwe emocje i autentyczne oblicze.

Informacje na temat organizowanych obozów szkoleniowych Polskiej Grupy Krav Maga pojawiają się z wielomiesięcznym wyprzedzeniem dla wygody i możliwości dostosowania swoich planów do tego wydarzenia. W celu zapewnienia sobie miejsca należy skontaktować się ze swoim bezpośrednim instruktorem lub szefem szkolenia PGKM Ronaldem Rozbickim. Ilość miejsc na obozie szkoleniowym jest ograniczona, dlatego już teraz dowiedz się więcej na temat najbliższego terminu i zagwarantuj sobie miejsce.