Samoobrona dla dzieci prowadzona przez Polską Grupę Krav Maga to zajęcia dla osób od 7 do 13 roku życia. Głównym celem zajęć jest rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej. Ponadto trening radzenia sobie w sytuacjach niebezpiecznych przez wcześniejsze rozpoznawanie oraz unikanie takich sytuacji. Przez naukę odpowiednio dobranych dla tej grupy wiekowej technik i nabywanie umiejętności uderzania oraz kopania, podnosimy szanse na wyjście z trudnej sytuacji. Dodatkowy atut samoobrony dla dzieci to kształtowanie zdrowego, sportowego stylu życia. Kontakt z rówieśnikami dzielącymi wspólne zainteresowanie oraz pożytkowanie energii w pozytywny sposób w bezpiecznym miejscu.

Zajęcia samoobrony dla dzieci prowadzone są przez przygotowaną do tego celu kadrę instruktorską. Miejsca, w których trenujemy, to obiekty sportowe z przeznaczeniem do tego typu zajęć dla każdej grupy wiekowej. Osobisty sprzęt ochronny używany na treningach jest poddawany ocenie instruktora, co podnosi bezpieczeństwo uczestników. Wyposażenie, które zapewnia Polska Grupa Krav Maga, takie jak materace, tarcze do uderzania czy też kopania, to sprawdzone i bezpieczne zaplecze każdych zajęć.

Każda z naszych lokalizacji – gdzie prowadzimy zajęcia samoobrony dla dzieci – zapewnia dogodny dojazd oraz możliwość skorzystania z prysznica po treningu. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zajęć samoobrony dla dzieci, prosimy o kontakt z instruktorem prowadzącym lub bezpośrednio z szefem szkolenia Ronaldem Rozbickim.