Aktualności

Zmiana sali dla zajęć w Wołominie

| Zajęcia dla dorosłych | No Comments
Od 10 sierpnia grupa początkująca oraz grupa zaawansowana zmienia lokalizacje z Kobyłki na Zespół Szkół Nr 4 im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie, ul. 1 Maja 19, 05-200 Wołomin. Wejście do szkoły od ulicy Poniatowskiego.

Przerwa w treningach PGKM

| Strzelectwo bojowe, Szkolenia weekendowe, Zajęcia dla dorosłych, Zajęcia dla dzieci, Aktualności | No Comments
W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo oraz stosując się do zaleceń władz naszego kraju wszystkie treningi Polska Grupa Krav Maga zostają zawieszone do 25 marca. Prosimy śledzić aktualności na naszej stronie pgkm.pl oraz profilu Facebook.

Polska Grupa Krav Maga

Polska Grupa Krav Maga to szkoła walki i samoobrony dedykowana wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się skutecznie bronić i walczyć na ulicy. Profesjonalnie przygotowani instruktorzy oraz sprzęt treningowy, którym dysponuje każda sekcja, pozwolą zdobyć unikatowe i skuteczne umiejętności do odparcia ataku na ulicy. Oferta naszej szkoły jest skierowana do kobiet oraz mężczyzn chcących zdobyć skuteczne umiejętności samoobrony na ulicy a także tych, którzy chcą zadbać o zdrowie i kondycję poprzez aktywny tryb życia.

Przygotowujemy kobiety do podniesienia swoich umiejętności w sytuacjach agresywnych. Panie nauczą się u nas m.in. uderzać, kopać, reagować na próby chwytów, wciągania w niebezpieczne miejsca, jak również rozpoznawania zagrożeń i ich unikania.

Panowie poznają u nas możliwości podniesienia poziomu bezpieczeństwa swojej rodziny – od rozpoznawania zagrożeń i ich zapobiegania, po rozwiązania ratujące życie. Zarówno kiedy spotykamy się z nieuzbrojonym, jak i uzbrojonym agresorem a także, kiedy mamy w swoich rękach broń typu: nóż, kij, czy broń palną.

PGKM to również nauka walki nożem, kijem i przede wszystkim umiejętności bojowego użycia broni palnej, które są znakomitym dopełnieniem naszej oferty dla tych wszystkich, którzy szukają profesjonalnej szkoły walki i samoobrony.

Dzięki naszym treningom poprawisz wydolność organizmu, funkcjonalność ruchową oraz zdobędziesz siłę fizyczną a także mentalną – tak bardzo potrzebną by stawić czoła agresywnym zagrożeniom, jak również codziennym problemom.