Kto może uczestniczyć w kursie instruktorskim krav maga?

Kursy Instruktorskie prowadzone przez szefa szkolenia Polskiej Grupy Krav Maga Ronalda Rozbickiego, to program szkoleniowy przygotowany dla osób, które chcą rozpocząć niepowtarzalną przygodę jaką jest droga instruktorska i osiągnięcie poziomu profesjonalisty w zakresie systemu krav maga. Do kursu może podejść każda kobieta i mężczyzna w wieku od 16 lat. Kurs ten rozpoczyna zawodową ścieżkę instruktora.

Program kursu instruktorskiego ma na celu przygotowanie techniczne oraz dydaktyczne do profesjonalnego prowadzenia zajęć jako Instruktor krav maga PGKM. Cykliczne kursy zwiększają kwalifikacje grupy instruktorskiej i podnoszą jej przygotowanie do prowadzenia zajęć w grupach mieszanych dla dorosłych, grupach tylko dla kobiet oraz grupach dla dzieci.

Program ten jest dedykowany osobom pełnym pasji i gotowym do poświęceń, jakie wynikają z długich i licznych treningów przeznaczonych dla grupy instruktorskiej. Osoby, które widzą siebie w takiej roli a jednocześnie dostrzegają możliwość połączenia pasji z pracą – to osoby, które mogą spróbować swoich sił na kursie instruktorskim krav maga.

Program kursu instruktorskiego krav maga

Podczas kursu instruktorskiego przekazywany jest ogromny materiał szkoleniowy. Zrozumienie technik, sposobu działania na ulicy, niebezpieczeństw, jakie niesie za sobą takie działanie a także umiejętność przekazywania tej wiedzy – to główne cele takich szkoleń. Znaczna większość czasu na szkoleniu instruktorskim to praktyka, która pod kontrolą szefa szkolenia jest formowana do poziomu instruktorskiego. Wielogodzinne treningi dają znakomity efekt w przyswajaniu wiedzy i zrozumieniu działania realizowanego podczas szkoleń.

Doskonałe warunki treningowe podczas kursów instruktorskich krav maga zapewniają bezpieczne przećwiczenie każdego zagadnienia, z zachowaniem dynamiki stosowanej w realnych sytuacjach. Sprzęt wykorzystywany do kursów to jedynie profesjonalne i spełniające najwyższe normy jakości narzędzia, takie jak atrapy pistoletów, karabinów, noży i kijów, a także tarcze do uderzania i kopania. Od uczestników wymagany jest kompletny sprzęt ochronny.

Chcę przystąpić do kursu instruktorskiego – z kim się skontaktować?

Droga ścieżki instruktora nie jest prosta a jednocześnie, jest bardzo wymagająca. Jej cel – uzyskanie dyplomu instruktora krav maga – oddaje trud, jaki trzeba włożyć w swój rozwój, ale satysfakcja jaką czuje się zostając Instruktorem PGKM wynagradza całe poświęcenie i trud tej drogi.

Aby móc przystąpić do kursu instruktorskiego należy skontaktować się ze swoim instruktorem prowadzącym lub bezpośrednio z szefem szkolenia Polskiej Grupy Krav Maga Ronaldem Rozbickim.