Sztuki walki w Ostrowi Mazowieckiej

Sztuki walki dla kobiet i mężczyzn a także sztuki walki dla dzieci są bardzo dobrą formą rozwoju fizycznego i psychicznego. Polska Grupa Krav Maga proponuje bardzo obszerne podejście do takich umiejętności, jak realna walka i samoobrona uliczna. Skuteczność tej sztuki walki, doceniana na całym świecie przez osoby cywilne oraz przez służby mundurowe, nie jest przypadkowa. PGKM zapewnia najwyższy poziom szkoleń. Doświadczenie zdobywane przez lata wymagających treningów w Izraelu, ukoronowane egzaminem na czarny pas przez szefa szkolenia PGKM Ronalda Rozbickiego, dają gwarancję najwyższej jakości wiedzy, umiejętności oraz wysokiego standardu treningów sztuk walki – teraz dostępnych również w Ostrowi Mazowieckiej.

Dodatkowa możliwość zdobycia umiejętności posługiwania się bronią palną w warunkach bojowych, czynią PGKM znakomitym, kompleksowym źródłem wiedzy na temat walki na wszelkich płaszczyznach.

Czy szkoła oferuje sztuki walki dla kobiet?

Tak. Sztuki walki dla kobiet cieszą się sporym zainteresowaniem i wspieramy każdą Panią, która chce świadomie zwiększyć poziom swojego bezpieczeństwa. W połączeniu z aspektem samoobrony i walki ulicznej, sztuki walki dają znakomite przygotowanie ciała i umysłu do przetrwania niebezpiecznych sytuacji, z jakimi każda kobieta może się spotkać.

Gdzie odbywają się zajęcia sztuk walki w Ostrowi Mazowieckiej?

Trenujemy w doskonale położonym obiekcie sportowym MOSiR Ostrów Mazowiecka. Sala przeznaczona do treningu sztuk walki dla dzieci, kobiet oraz mężczyzn, pokryta jest profesjonalną matą, co podnosi komfort i bezpieczeństwo każdego treningu. Ponadto oferujemy wymagany sprzęt treningowy dla każdego uczestnika – zabezpieczający współuczestniczących przed urazami i kontuzjami – co czyni naszą szkołę profesjonalnym i bezpiecznym miejscem dla każdego, kto chce rozpocząć treningi samoobrony i sztuk walki.

Znakomita lokalizacja oraz dobrane dni i godziny treningowe, dodatkowo podnoszą atrakcyjność naszej oferty. Możliwość wyboru dodatkowych szkoleń, obozów, zajęć indywidualnych oraz innych sekcji treningowych PGKM, dają możliwość szybszej drogi do zdobycia większej wiedzy i umiejętności z zakresu sztuk walki, a także spędzenia czasu w aktywny sposób, w przyjaznej atmosferze i towarzystwie ludzi zaszczepionych tą samą pasją.