Sztuki walki w Markach

Zajęcia sztuk walki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci w Markach są coraz bardziej poszukiwaną aktywnością sportową. Pomagają one zachować dobrą kondycję, samopoczucie, zdrowie oraz zdobyć cenne umiejętności. Zajęcia sztuk walki w Markach oferowane przez naszą szkołę, łączą w sobie wszystkie te elementy z dostosowaniem do realnych zagrożeń występujących na ulicy.

Dysponujemy przystosowaną do tego typu treningów salą oraz sprzętem podnoszącym bezpieczeństwo, takim jak:

  • tarcze do kopania, dzięki którym możemy bez narażania partnera przećwiczyć siłę kopnięć a także zastosować je w treningu scenariuszowym zbliżonym do sytuacji występujących na ulicy;
  • tarcze do uderzania, które podnoszą również komfort, bezpieczeństwo a także efektywność treningu;
  • atrapy noży, pistoletów, karabinów oraz kijów, które pozwolą z kolei bezpiecznie nabywać umiejętności samoobrony i walki wręcz.

Osobisty sprzęt – którego listę wręczymy bezpośrednio na treningu lub przekażemy przy kontakcie z instruktorem – pozwoli na realistyczne i bezpieczne przećwiczenie technik, scenariuszy lub siły uderzeń, czy też kopnięć, podczas zajęć sztuk walki na naszej sali w Markach. Kładziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo podczas treningów. Doświadczenie oraz nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem sprzętu ochronnego, maksymalnie ograniczają ryzyko urazu podczas treningu, zachowując bardzo wysoką efektywność przyswajania umiejętności. Dzieci w wieku 7-13 lat również na swoich zajęciach używają sprzętu ochronnego, który ma na celu uchronić je przed kontuzjami podczas treningu samoobrony i sztuk walki.