Samoobrona w Polskiej Grupie Krav Maga w Ostrowi Mazowieckiej

Nasza szkoła samoobrony w Ostrowi Mazowieckiej jest miejscem, gdzie samoobrona dla dzieci oraz kursy samoobrony dla kobiet i mężczyzn prowadzone są w sposób najbardziej zbliżony do realnych warunków panujących na ulicy. Stosujemy najskuteczniejsze techniki, nowoczesny sposób prowadzenia zajęć dostosowany do występujących zagrożeń ulicznych oraz nowatorskie podejście do samoobrony kobiet i mężczyzn, ale również samoobrony dla dzieci. Nauka samoobrony w Ostrowi Mazowieckiej odbywa się na profesjonalnej macie treningowej, ale prowadzone są również kursy samoobrony i szkolenia w plenerze.

Dajemy odpowiedź na różne zagrożenia, jak samoobrona przed uzbrojonym napastnikiem lub gdy napastników jest więcej niż jeden. Nauka samoobrony idzie u nas w parze z kontrolą stresu, który dotyka każdą osobę znajdującą się w sytuacji zagrożenia. Dlatego nasz sposób prowadzenia treningów jest dostosowany do realiów ulicznych a samoobrona dla kobiet i mężczyzn jest budowana pod kątem starcia ulicznego, w warunkach daleko odbiegających od sportowych. Unikatowe techniki, założenia taktyczne oraz przygotowanie psychiczne do reagowania i rozwiązywania konfliktów na ulicy – są celem kursu samoobrony kobiet, mężczyzn oraz samoobrony dzieci prowadzonych przez PGKM.

Zajęcia samoobrony w Ostrowi Mazowieckiej mają również na celu propagowanie sportowego stylu życia. Regularna aktywność fizyczna, kontakt z pozytywnymi ludźmi oraz możliwość wyłączenia się z codziennych obowiązków – korzystnie wpływają na nasz stan psychiczny i fizyczny a co za tym idzie, znacznie podnoszą nasze samopoczucie.