Krav Maga
Warszawa Białołęka

Zapraszamy do naszego oddziału Krav Maga Warszawa Białołęka. Celem naszych szkoleń jest przygotowanie uczestników do takich nietypowych w codziennym życiu sytuacji jak walka wręcz. W większości walki uliczne to wynik ataku jednej osoby (grupy osób) na inną. Dlatego tak ważnym aspektem w naszych treningach jest rozpoznawanie i unikanie sytuacji prowadzących do konfliktu.

Podstawowym założeniem treningowym jest jednak przygotowanie techniczne, fizyczne oraz psychiczne do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Walki uliczne związane są z odczuwaniem ogromnego stresu. Dlatego istotnym elementem jest nabycie umiejętności radzenia sobie z tym stanem i kontrolowaniem własnych reakcji oraz postrzegania wszystkiego, co nas otacza. Odpowiednio przygotowany program szkoleniowy PGKM pozwala naszym uczestnikom stopniowo poznawać swoje emocje oraz reakcje w stanie psychicznym zbliżonym do tego występującego w czasie niebezpiecznych sytuacji.

Regularny trening fizyczno-psychiczny zmniejsza ryzyko wystąpienia silnego, paraliżującego stresu kiedy znajdziemy się w niebezpieczeństwie. Cykliczne oraz dodatkowe szkolenia, podczas których  stopniowo zwiększane jest obciążenie dla ciała i umysłu, przyzwyczajają nas do tego stanu i kiedy pojawia się silny stres jesteśmy w stanie go kontrolować i pozostać w pełni sprawni do oceny sytuacji, podejmowania racjonalnych decyzji oraz podjęcia działania. Polska Grupa Krav Maga Warszawa Białołęka to odpowiedź na zapotrzebowanie dla osób szukających nowoczesnego i dostosowanego do obecnych realiów programu szkoleniowego w zakresie: walka wręcz, samoobrona, strzelanie bojowe, które poprawiają ogólny stan zdrowia fizycznego, a co za tym idzie również wzmacniają zdrowie psychiczne.

Procesy zachodzące w naszym organizmie podczas wysiłku fizycznego mają niezastąpiony wpływ na nasze zdrowie. Połączone z osiąganiem założonego celu treningowego, wspierają wydzielanie niezbędnych substancji do prawidłowego funkcjonowania umysłu, a także zwiększają odporność na infekcje oraz zmniejszają ryzyko występowania groźniejszych chorób. Dodatkowymi korzyściami wynikającymi ze szkoleń są: mobilizacja mięśniowa całego ciała oraz łatwiejsze osiąganie redukcji masy ciała u osób z nadmierną wagą. Nasze treningi mają pozytywny wpływ na poczucie bezpieczeństwa u osób trenujących, a także wpływają na poprawę samooceny oraz sprawczości w życiu codziennym. Przełamywanie wielu barier fizycznych oraz psychicznych podczas szkoleń przekłada się również na poprawę budowania relacji z innymi osobami.

Zajęcia Krav Maga na Białołęce w Warszawie to miejsce dla wszystkich osób szukających profesjonalnej Szkoły Walki. Poza cyklicznymi treningami oferujemy dodatkowe szkolenia w wybrane weekendy, wyjazdowe obozy szkoleniowe oraz szkolenia z zakresu posługiwania się bronią ostrą w warunkach ulicznych (bojowych), a także możliwość rozpoczęcia kursów i szkoleń dla zawodowców co daje możliwość osiągnięcia poziomu instruktora PGKM oraz rozpoczęcie współpracy z naszą organizacją z łatwym dostępem do dalszego rozwoju swoich umiejętności a tym samym podnoszeniem swoich kompetencji jako Instruktor Polska Grupa Krav Maga.