Krav Maga
Legionowo

Sztuki walki dla kobiet organizowane przez naszą Szkołę Walki i Samoobrony Polska Grupa Krav Maga Legionowo są dedykowane dla Pań od 15 roku życia. Przed ukończeniem 15 roku życia proponujemy sztuki walki dla dzieci w programie Polska Grupa Krav Maga Junior. Niezależnie od wieku, oddział Polska Grupa Krav Maga Legionowo jest sekcją przygotowującą osoby, które interesuje walka wręcz oraz walki uliczne.

Realna do zastosowania i skuteczna samoobrona, nowatorska forma nauczania oraz nieustannie szkoląca się kadra instruktorska, to klucz do dobrego przygotowania naszych studentów. Walki uliczne w prawdziwym życiu nie mają żadnych reguł, po za samymi technikami do zastosowania w samoobronie bardzo ważne są umiejętności takie jak walka wręcz, kontrola własnych emocji oraz wcześniejsze rozpoznawanie zagrożenia.

Sekcja Polska Grupa Krav Maga Legionowo to miejsce w którym dzieci od 7 go roku życia nabierają umiejętności rozpoznawania zagrożeń, sygnalizowania o nich oraz reagowania w sposób zwiększający szanse na powstrzymanie agresywnych działań wobec nich. Sztuki walki dla dzieci wymagają specyficznego przekazywania wiedzy i umiejętności, znacznie różniącego się od tego, który jest stosowany w przypadku sztuki walki dla kobiet, czy też mężczyzn.

Sztuki walki Legionowo to nasza odpowiedź na potrzeby osób cywilnych szukających skutecznych metod do przeciwstawienia się agresji oraz zwiększenia swojego bezpieczeństwa. Naszym celem jest dotarcie do wszystkich ludzi szukających aktywności fizycznej, możliwości wszechstronnego rozwoju, a nawet szukających sposobu na życie. Szukając sztuki walki Legionowo trafili Państwo do Polska Grupa Krav Maga, tu zdobędziecie umiejętności, wiedzę, doświadczenie oraz dużo więcej. Profesjonalnie przygotowana sala treningowa, wysokiej jakości sprzęt używany podczas zajęć oraz pomoc Instruktora Polska Grupa Krav Maga ułatwi rozwój każdemu, kto poszukuje sztuki walki Legionowo.

Podczas naszych treningów stawiamy na realizm. Stopniowo budujemy umiejętność prowadzenia logicznych działań oraz podejmowania racjonalnych decyzji podczas dużego obciążenia psychiczno fizycznego co odzwierciedla reakcję naszego organizmu na napotkaną sytuację stresową. Nasz program szkoleniowy jest wciąż dostosowywany do zmieniających się sposobów działania agresorów. Jednocześnie ogromy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo uczestników naszych zajęć. Sprzęt ochronny taki jak rękawice, ochraniacze na strefę kroku czy piszczele. To elementy pozwalające stopniowo wprowadzać na treningach pełną szybkość, realizm oraz emocje z jakimi przyjdzie się zmierzyć w trakcje kiedy będziemy zmuszeni odeprzeć atak.

Poza przygotowaniem technicznym oraz emocjonalnym do takiej konfrontacji, celem jest przygotowanie ciała przez budowanie szybkości, funkcjonalności, precyzji oraz siły. Już po kilku treningach osoby trenujące z Polska Grupa Krav Maga zauważają zmiany w ich ciele. Przeciążone przez codzienny, często siedzący tryb życia, mięśnie nabierają elastyczności oraz siły, co powoduje ustępowanie bólom pleców w głównej mierze. Treningi z PGKM to przede wszystkim unikalne umiejętności walki i samoobrony ale również sposób na lepsze życie przez zdrowsze i funkcjonalne ciało.