Sztuki walki w Ząbkach

Sztuki walki dla kobiet i mężczyzn w wieku od 14 lat w grupach damsko-męskich, to znakomita forma rozwoju dla obu płci. Treningi sztuk walki w Ząbkach, które prowadzone są przez naszą szkołę, to nauka pod nadzorem profesjonalnie przygotowanych instruktorów.

Przygotowana pod kątem uprawiania różnych sportów sala, zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dla osób dorosłych i dzieci. Zaplecze w postaci tarcz do kopania oraz uderzania – które zapewnia nasza szkoła – dają komfort treningu oraz bezpieczeństwo. Atrapy broni palnej, noży oraz kijów, otwierają z kolei możliwość realnego przećwiczenia sytuacji zagrożenia przy użyciu broni a dodatkowo, atrapy pistoletów i karabinów pozwalają na bezpieczne wprowadzenie do szkoleń sztuk walki również zakresu strzelectwa bojowego.

Sztuki walki w Ząbkach, prowadzone przez PGKM, to jedna z wielu lokalizacji na terenie Polski. Wspólne treningi sztuk walki dla kobiet i mężczyzn to znakomita okazja dla zdobywania unikatowych, skutecznych umiejętności obrony oraz walki wręcz, a także poznania wielu ludzi dzielących wspólną pasję. Sztuki walki dla dzieci to alternatywa dla spędzania czasu przy komputerze lub telewizji. Prawidłowy rozwój fizyczny oraz budowanie nawyku zdrowego, sportowego sposobu na życie. Trening sztuk walki w Ząbkach w grupie Junior, to również znakomite wprowadzenie do grupy dorosłej, po osiągnięciu wymaganego wieku.