Sztuki walki – dla kogo?

Umiejętności zdobywane podczas treningu sztuk walki w Wołominie, w połączeniu z realistycznym treningiem samoobrony i walki ulicznej, dają niepowtarzalny rezultat w postaci skuteczności przetrwania niebezpiecznych sytuacji na ulicy.

Sztuki walki dla kobiet, mężczyzn a także sztuki walki dla dzieci – to tylko część tego, z czym można spotkać na zajęciach w Wołominie.  Sztuka walki zaadaptowana do realiów ulicznych oraz dostosowana do obecnych czasów to jest to, czym wyróżnia się Polska Grupa Krav Maga.

Sztuki walki dla kobiet?

Taka forma sztuki walki w Wołominie, dla dorosłych – w połączeniu z programem sztuki walki dla kobiet – ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Pań oraz postawienie ich w pozycji aktywnie i skutecznie broniących się osób.

Sztuki walki dla dzieci

Sztuki walki dla dzieci, przygotowują je fizycznie i umysłowo do stawiania czoła niebezpieczeństwom poprzez ich rozpoznawanie, prewencję oraz najszybsze możliwe wyjście z niebezpiecznej sytuacji, a także jest etapem przygotowującym do podjęcia nauki w sekcji Polskiej Grupy Krav Maga dla dorosłych, kiedy osiągną 14 rok życia.

Trening sztuk walki a bezpieczeństwo

Profesjonalnie prowadzone zajęcia na sali treningowej w Kobyłce obok Wołomina – przy zachowaniu realizmu, który można spotkać na ulicy podczas napadu, czy ataku – odbywają się przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Szkoła Walki i Samoobrony Polska Grupa Krav Maga to właściwe miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą poczuć emocje towarzyszące starciu ulicznemu, chcą się z tymi emocjami zapoznać i nauczyć się panować nad nimi – popierając to skutecznymi technikami i przygotowaniem do takiego starcia.

Sztuki Walki w Wołominie
– w szkole Polska Grupa Krav Maga – to:

  • przygotowani instruktorzy
  • bezpieczne warunki treningów
  • zapewnienie niezbędnego sprzętu treningowego (takiego jak: tarcze do kopania, tarcze do uderzania i atrapy różnego rodzaju broni)

Sztuki walki – również w weekend!

Sztuki walki w Wołominie prowadzone dla kobiet oraz dzieci cieszą się coraz większym zainteresowaniem i właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkim zainteresowanym naszymi treningami. Dodatkowe możliwości zdobywania wiedzy i przyswajania niepowtarzalnych umiejętności, dają między innymi dodatkowe szkolenia weekendowe. Spotkania te są dodatkowym dużym krokiem prowadzącym do podniesienia poziomu zdobywanych u nas umiejętności. Są również atrakcyjną formą spędzenia weekendu w sposób aktywny, wśród ludzi dzielących wspólne zainteresowanie i chcących się rozwijać. Technika, wytrzymałość, siła, dynamika – to wszystko potrzebne jest do skutecznego odparcia ataku na ulicy. Polska Grupa Krav Maga jest szkołą, która pomoże ukształtować każdy z tych elementów.

Sala, na której trenujemy, jest dostosowana do prowadzenia zajęć różnego rodzaju oraz dla ludzi w różnym wieku – łącznie z dziećmi, co czyni ją bezpieczną dla wszystkich. Wyposażenie sali, z którego korzystamy, dodatkowo wpływa na atrakcyjność treningów sztuk walki w Wołominie.