Sztuki walki w Warszawie

Sztuki walki prowadzone w Warszawie przez PGKM to oferta dla wszystkich tych, którzy mieszkają lub pracują w stolicy. Nasze warszawskie sekcje samoobrony mają dogodny dojazd oraz godziny rozpoczęcia zajęć umożliwiające przyjazd po pracy lub szkole. Sztuki walki dla kobiet, mężczyzn oraz sztuki walki dla dzieci prowadzone są w Warszawie w przeznaczonych do tego celu salach sportowych, wyposażonych w szatnie oraz umożliwiające korzystanie z prysznica.

Nasza szkoła stawiając sobie jako jeden z najwyższych priorytetów bezpieczeństwo treningów, zapewnia profesjonalny sprzęt do uderzeń i kopnięć oraz atrapy wykorzystywane do nauki obrony przed nożem, kijem i bronią palną. Sprzęt ten jest wykorzystywany także do nauki posługiwania się tymi narzędziami, w sytuacji kiedy znaleźliśmy się w ich posiadaniu – na przykład w wyniku odebrania go przeciwnikowi. Umiejętności te dają nam dużą przewagę podczas samoobrony na ulicy.

Komfort i bezpieczeństwo treningu sztuk walki na naszych salach w Warszawie umożliwiają znacznie szybsze przyswajanie wiedzy. Dbamy o to, aby uczestnicy szkoleń wynieśli maksymalną wiedzę oraz doświadczenie z każdego treningu. Zaangażowani w trening instruktorzy prowadzący zajęcia z pewnością spełnią oczekiwania dotyczące sposobu przekazywania wiedzy oraz sumiennie wyczerpią każdy temat zajęć, aby uczestnicy jak najlepiej mogli zrozumieć wszelkie zagadnienia. Wszystkie osoby zainteresowane sztukami walki w Warszawie zapraszamy do kontaktu z najbliższą sekcją treningową lub szefem szkolenia Ronaldem Rozbickim.