Samoobrona w Polskiej Grupie Krav Maga w Markach

Nasze zajęcia samoobrony w Markach to najwyższa jakość technik oraz nowoczesna metodyka przekazywania wiedzy, opracowana i sprawdzana przez największe autorytety systemu krav maga. Szkoła samoobrony pod kierownictwem Ronalda Rozbickiego (czarny pas Krav Maga nadany w Izraelu), otwiera drogę do nowoczesnych technik oraz unikatowego i skutecznego sposobu przekazywania wiedzy pod kątem samoobrony dla kobiet, mężczyzn oraz samoobrony dla dzieci w wieku 7-13 lat.

Nauka samoobrony, a szczególnie kursy samoobrony kobiet, powinny być przygotowane z myślą o najnowszych zagrożeniach oraz w oparciu o najlepszą z możliwych metodykę nauczania w tym zakresie. Dlatego też, oferujemy to co sprawdza się na ulicy i co jest skuteczne. Uczymy w nowoczesny sposób, jak przetrwać i odeprzeć agresywny atak uliczny. Skuteczne techniki, realistyczne treningi scenariuszowe, przygotowanie mentalne oraz fizyczne – to wszystko to, z czym spotkać się można podczas zajęć samoobrony w Markach.

Ponadto treningi walki z napastnikiem uzbrojonym, posługiwanie się zdobytą bronią taką jak nóż, kij czy broń palna, a także taktyka i techniki walki z więcej niż jednym agresorem – dają kompletny system do realnej i skutecznej obrony oraz walki na ulicy.

Zapraszamy do naszej sekcji samoobrony w Markach!