Samoobrona dla dzieci Warszawa Ursynów

Polska Grupa Krav Maga Junior, to program szkoleniowy przeznaczony dla naszych najmłodszych uczestników zajęć. Dzieci i młodzież w wieku od 6 do 14 lat mają możliwość nabywania umiejętności do radzenia sobie w sytuacjach trudnych i niebezpiecznych. Program szkoleniowy przygotowany dla osób w wieku szkolnym, pozwala na zbudowanie w nich pewności siebie, asertywności oraz przede wszystkim umiejętności do unikania, a także rozwiązywania problemów jakie mogą napotkać w swoim codziennym życiu.

Projekt „Samoobrona dla dzieci Warszawa Ursynów”, realizowany przez wykwalifikowaną kadrę Instruktorską Polska Grupa Krav Maga to znakomita droga rozwoju fizycznego dla dzieci i młodzieży. Samoobrona realizowana podczas zajęć jest odpowiedzią na spotykaną w szkołach agresję ze strony rówieśników. Szkolenia mają na celu unikanie takich sytuacji ale również dają narzędzia do tego aby skutecznie odeprzeć atak ze strony agresywnej osoby.

Samoobrona dla dzieci Warszawa Ursynów to kolejny krok naszej szkoły walki, samoobrony i strzelania bojowego do upowszechnienia treningu realnej samoobrony dla młodych ludzi. Przygotowujemy nie tylko do odparcia ataku rówieśnika ale również przekazujemy umiejętności i kształtujemy odruchy i reakcję na wypadek kiedy atak pochodzi od osoby dorosłej a jej celem jest wciągnięcie dziecka w ciemną bramę niebezpiecznego podwórza, próba porwania przy użyciu samochodu czy też dokonanie rabunku.

Nasz program szkoleniowy przygotowany dla sekcji JUNIOR ma za zadanie w szczególności zyskanie czasu, alarmowanie oraz odnajdywanie najlepszej drogi ucieczki z miejsca niebezpiecznego w konfrontacji z osobą dorosłą. Wszystkie te umiejętności są równocześnie rozwijane z dobrą techniką kopnięć, uderzeń, czy uwalniania się z chwytów.

Samoobrona w naszej Szkole jest przygotowana dla różnych grup wiekowych

Samoobrona i walka z jaką zaznajamiają się nasi najmłodsi wychowankowie jest dostosowana do ich rozwoju psychicznego oraz fizycznego. Jednocześnie doskonale łączy się w późniejszym czasie z programem realizowanym w grupach dla dorosłych, do których dziecko przechodzi po ukończeniu 15 roku życia.

Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje jednoznacznie, że treningi z Polska Grupa Krav Maga, mają pozytywny wpływ na tak ważne aspekty w życiu dzieci jak podwyższone poczucie własnej wartości, sprawczości czy też asertywności podczas zajęć z nami, ale również na co dzień.

Integracja z grupą podczas treningów, dodatkowych szkoleń czy też Obozów Sportowych, gdzie realizowany jest bardzo przekrojowy program rozwijający sprawność fizyczną, samodzielność oraz pracę w zespole, znakomicie sprawdza się na wielu innych płaszczyznach życia naszych Juniorów.

„Samoobrona dla dzieci Warszawa Ursynów” to miejsce gdzie Państwa dzieci znajdą wiele pasji, przyjaciół, zrozumienie oraz przygotowanie na trudy z jakimi musza się mierzyć dziś i będą mierzyć się w przyszłości.

Duży nacisk na kształtowanie zdrowego sportowego trybu życia jako podstawy zadowolenia z każdego dnia jest wsparciem dla działań rodziców dążących do tego samego celu. Indywidualne podejście do każdego dziecka oraz zaangażowanie Instruktorów podczas zajęć przekłada się na tworzenie przyjaznego środowisko na sali treningowej, na obozach sportowych i innych organizowanych przez Polska Grupa Krav Maga szkoleniach.

 Zajęcia samoobrony na Warszawskim Ursynowie, jak i innych lokalizacjach, to znakomita przygoda i rozwój w systemie krav maga na najwyższym poziomie.