Krav Maga
w Wołominie

Zapraszamy do sekcji treningowej Polskiej Grupy Krav Maga mieszczącej się w Kobyłce pod Wołominem.  Gdzie odbywają się zajęcia krav maga w Wołominie? Zajęcia odbywające się na sali w Szkole nr 2 w Kobyłce pod Wołominem, zapewniają bezpieczeństwo dzięki profesjonalnemu przygotowaniu obiektu do uprawiania różnych sportów.

Komfort treningów

Komfort treningów Krav Maga podnosi również sprzęt, który wykorzystujemy podczas zajęć, taki jak:

  • tarcze do kopania
  • tarcze do uderzania
  • atrapy noży
  • atrapy kijów
  • atrapy różnych rodzajów broni palnej

Dla kogo treningi krav maga?

Polska Grupa Krav Maga w Wołominie prowadzi regularne treningi w godzinach i dniach umożliwiających uczestniczenie we wszystkich zajęciach. Oferta PGKM jest dedykowana wszystkim osobom chcącym uczyć się skutecznej walki wręcz i samoobrony Krav Maga na terenie Wołomina i okolic. Wszystkim tym, którzy szukają sposobu na poprawę kondycji fizycznej a także podniesienie progu stresu, w którym będą w stanie racjonalnie i logicznie podejmować decyzje i działania w sytuacji zagrożenia.

Przyjazna atmosfera panująca na zajęciach Krav Maga w Wołominie pomoże zwłaszcza na samym początku tej wspaniałej przygody, jaką jest nauka systemu Krav Maga. Miejsce, w którym trenujemy, stanie się nie tylko salą, na której zdobywa się unikatowe umiejętności, ale także miejscem, gdzie życie codzienne się kończy a otwiera się zupełnie inny świat – świat walki, wyzwań, prawdziwej pasji i przyjaźni.

Czy szkoła organizuje dodatkowe szkolenia krav maga w Polsce?

Tak, oczywiście. Poza sekcją Krav Maga w Wołominie, istnieje możliwość korzystania z dodatkowych szkoleń podnoszących umiejętności walki ulicznej w różnych lokalizacjach w Polsce, co jest dodatkowym atutem i możliwością zdobycia niepowtarzalnej wiedzy, umiejętności oraz poznania ludzi dzielących wspólną pasję, jaką jest nauka samoobrony i walki wręcz.

Co będę ćwiczyć na treningach krav maga?

Oferujemy szeroki zakres tematyczny naszych treningów. Wśród wielu zagadnień proponujemy treningi scenariuszowe, naukę i rozwijanie umiejętności uderzania, kopania oraz walki w zwarciu, które znacznie podnoszą szanse na zwycięskie wyjście z niebezpiecznych sytuacji. Walka w parterze, którą również prowadzimy na najwyższym poziomie podczas treningów Krav Maga w Wołominie, daje możliwość wygrania walki nawet z osobą doświadczoną w tej formie starcia oraz jego zakończenie, kiedy w stójce nie rozwija się ono dla nas pomyślnie. Wszystkie nasze techniki charakteryzują się skutecznością oraz dążeniem do szybkiego podjęcia walki z kolejnym napastnikiem, a także bezpiecznego oddalenia się z miejsca zagrożenia.