Krav Maga
w Warszawie

Polska Grupa Krav Maga Warszawa specjalizuje się w szkoleniach samoobrony i walki ulicznej dla kobiet i mężczyzn a także dzieci. Głównym celem naszej szkoły jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa naszych adeptów. Uczymy rozpoznawania i rozwiązywania trudnych sytuacji, w których stawką jest nasze zdrowie oraz naszych bliskich, a niekiedy nawet życie. Umiejętności oraz doświadczenie zdobyte w sekcji Krav Maga Warszawa pozwoli zupełnie inaczej spojrzeć na problem, jakim jest szantaż, czy atak na ulicy. Tylko właściwe przygotowanie do działań w tak nieprzewidywalnych sytuacjach, jak uliczne ataki, może uratować twoje zdrowie i życie, jak również twoich bliskich.

Jakie narzędzia i broń stosujemy w Krav Maga?

Polska Grupa Krav Maga Warszawa przygotowuje do rozwiązywania prostych, ale niekomfortowych sytuacji jak również sytuacji, kiedy niezbędne będzie zdecydowane i agresywne działanie oparte o skuteczne techniki oraz właściwe nastawienie psychiczne. Uczymy również zasad działania, aby nie popełnić błędu eskalującego zagrożenie. Duży nacisk kładziemy również na umiejętność posługiwania się różnego rodzaju bronią. Zdarza się, że w czasie obrony wejdziesz w posiadanie noża, kija lub broni palnej. Aby narzędzia te nie stały się dodatkowym obciążeniem lub nie zostały użyte przeciwko tobie, przekażemy umiejętności skutecznej walki takimi narzędziami oraz nauczymy wykorzystywania innych przedmiotów, w tym użytku codziennego, zamieniając je w broń do walki.

Gdzie szkolą się instruktorzy sekcji Krav Maga Warszawa?

Doświadczeni Instruktorzy sekcji Krav Maga Warszawa w sposób ciągły podnoszą swoje kwalifikacje pod kierownictwem szefa szkolenia PGKM Ronalda Rozbickiego – posiadacza mistrzowskiego czarnego pasa nadanego w Izraelu, w szkole twórcy systemu Krav Maga Imiego Lichtenfelda. Uczymy od podstaw prewencji, samoobrony oraz walki ulicznej. Możliwości skorzystania z wielu form dodatkowego rozwoju w naszej szkole otwierają nieograniczone sposoby poświęcenia się treningom:

  • sekcje treningowe w różnych dzielnicach Warszawy i okolic
  • szkolenia weekendowe organizowane w różnych lokalizacjach
  • szkolenia strzelectwa bojowego

… to tylko część naszej oferty przygotowanej dla wygody i możliwości indywidualnego dopasowania intensywności treningów.