Krav Maga
w Ostrowi
Mazowieckiej

Witamy na stronie Szkoły Walki i Samoobrony Polskiej Grupy Krav Maga. Zajęcia Krav Maga w Ostrowi Mazowieckiej organizowane są dla osób dorosłych oraz młodzieży w wieku od 14 lat za pisemną zgodą rodziców. Naszymi studentami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bez górnej granicy wieku. Uważamy, że każdy moment jest dobry na rozpoczęcie treningów i zadbanie o bezpieczeństwo własne oraz bliskich, a także o ogólną kondycję ciała.

Sekcja Krav Maga Ostrów Mazowiecka to miejsce, gdzie możesz zdobyć umiejętności walki wręcz pod kątem walki ulicznej i samoobrony. Nasze zajęcia Krav Maga dają również możliwość poprawienia swojej kondycji fizycznej oraz rozpoczęcia niepowtarzalnej przygody, jaką jest trening walki wręcz przygotowany pod starcie uliczne.

Krav Maga to odpowiedź na zagrożenia, jakie mogą nas spotkać na ulicy a zasady walki ulicznej, mocno różniące się od zasad fair play walki sportowej, są dodatkowym atutem przy takiej konfrontacji. Profesjonalne przygotowanie naszej kadry instruktorskiej – szkolonej przez Ronalda Rozbickiego (czarny pas Krav Maga nadany w Izraelu) – dają gwarancję najwyższej jakości treningów pod kątem walki wręcz oraz walki ulicznej w Ostrowi Mazowieckiej.

Dla kogo są treningi krav maga?

Polska Grupa Krav Maga w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi regularne treningi w godzinach i dniach umożliwiających uczestniczenie we wszystkich zajęciach. Sekcja Krav Maga Ostrów Mazowiecka jest również miejscem treningu dla wszystkich osób z pobliskich, mniejszych miejscowości. Oferta PGKM jest dedykowana wszystkim osobom chcącym uczyć się skutecznej walki wręcz i samoobrony. Wszystkim tym, którzy szukają sposobu na poprawę kondycji fizycznej a także podniesienie poziomu odporności na stres, w którym będą w stanie racjonalnie i logicznie podejmować decyzje i działania.