Krav Maga
w Markach

Witamy na stronie sekcji Krav Maga Marki. Nasza szkoła zajmuje się przygotowaniem osób dorosłych oraz młodzieży od 14 roku życia do odparcia ataku, jaki może się zdarzyć na ulicy. Walki uliczne rządzą się swoimi prawami, dlatego sposób szkolenia jaki oferuje Polska Grupa Krav Maga w Markach jest ściśle dedykowany zagrożeniom, jakie występują na ulicy – zarówno kiedy jesteśmy zaskoczeni atakiem, jak i w przypadku podjętej już walki ulicznej.

Samoobrona czy walka wręcz na ulicy, wymaga bardzo dobrego przygotowania technicznego, fizycznego oraz mentalnego – dlatego nasze treningi Krav Maga w Markach odbiegają od tradycyjnych treningów w sportowych szkołach walki. Dajemy możliwość skorzystania z nowoczesnych technik nauczania. Podniesie to szanse skutecznej obrony w przypadku spotkania się z agresywnym atakiem. Same treningi mają również na celu poprawienie kondycji, wytrzymałości fizycznej, jak i psychicznej a co za tym idzie, podniesienie komfortu życia również w codziennym życiu.

Lokalizacja w jakiej znajduje się nasz oddział w Markach, zapewnia dobry dojazd komunikacją miejską, jak również samochodem. Zajęcia w godzinach umożliwiających przyjazd nawet osobom pracującym lub mieszkającym poza Markami, to dodatkowe udogodnienie mające na celu umożliwienie wszystkim chętnym skorzystanie z naszej oferty szkoleniowej.