Sztuki walki w Chojnowie

Sztuki walki dla kobiet i mężczyzn są coraz bardziej popularną formą spędzania wolnego czasu. Podobnie sztuki walki dla dzieci cieszą się sporym zainteresowaniem. System walki, jaki proponuje w Chojnowie Polska Grupa Krav Maga, to unikatowe techniki oraz rozwiązania dedykowane przetrwaniu ulicznego starcia.

Treningi sztuk walki w Chojnowie prowadzone są w grupach mieszanych i odbywają się na przygotowanej profesjonalnej sali treningowej, gdzie istnieje również możliwość rozłożenia mat treningowych, które często są wykorzystywane podczas treningów.

Sala do zajęć sztuk walki w Chojnowie wyposażona jest w niezbędny sprzęt do przeprowadzenia bezpiecznego i realistycznego treningu. Tarcze do kopania spełniające wysokie standardy absorpcji siły oraz tarcze do uderzania, dają ogromny komfort podczas treningów. Atrapy noży, które wykorzystujemy do nauki walki przeciwko szantażowi lub przed atakiem, są bezpieczne w kontakcie z naszym ciałem, jak również sprawdzają się doskonale w treningu walki nożem. To co również wykorzystujemy podczas zajęć, to treningowe pistolety oraz karabiny. Zaletą ich jest możliwość używania podczas zajęć szantażu bronią, jak i podstaw taktyki bojowego działania z bronią.

Osobisty sprzęt ochronny dla dorosłych, jak również do sztuk walki dla dzieci, jest obowiązujący i omawiany bezpośrednio na zajęciach. Profesjonalnie prowadzony trening sztuk walki wymaga zabezpieczenia siebie oraz partnera treningowego przed urazami. Nasza kadra instruktorska z przyjemnością doradzi i zweryfikuje użyteczność sprzętu treningowego.