Samoobrona w Polskiej Grupie Krav Maga w Chojnowie

Kursy samoobrony dla kobiet i mężczyzn w Chojnowie, prowadzone przez PGKM, są skierowane do osób dorosłych i odbywają się w grupach mieszanych (damsko-męskich).

Samoobrona dla dzieci jest oddzielnym szkoleniem i obejmuje wszystkie osoby przed ukończeniem 14 roku życia. Po ukończeniu tego wieku nauka samoobrony odbywa się w grupach dla dorosłych. Dzieci również mają zajęcia w grupach mieszanych (dziewczynki i chłopcy razem).

Samoobrona kobiet uczona w grupach mieszanych daje dużo lepsze efekty, ponieważ techniki i taktyka mogą być od razu weryfikowane na realnym zagrożeniu, jakim jest na ogół większy i silniejszy agresor. Samoobrona dla kobiet w grupach żeńskich również jest sposobem na zdobycie umiejętności walki, czy też możliwości obrony, ale zdecydowanie skuteczność treningu jest wtedy mniejsza.

Dla kogo przeznaczone są kursy samoobrony w Chojnowie?

Zachęcamy do przyłączenia się do naszego zespołu, gdzie poza najwyższej jakości treningami tworzymy niepowtarzalną atmosferę i pozytywną energię w grupie ludzi dzielących wspólną pasję. Nasze zajęcia samoobrony w Chojnowie to przede wszystkim znakomite treningi, ale także inne organizowane wydarzenia realizowane wspólnie, w przyjaznym i otwartym zespole.

Samoobrona w Chojnowie prowadzona przez wykwalifikowanych i regularnie szkolących się instruktorów Polskiej Grupy Krav Maga, daje możliwość nauki skutecznej i nowoczesnej samoobrony w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Zajmujemy się nauką samoobrony i walki wręcz w różnych dystansach oraz walki z więcej niż jednym przeciwnikiem.

Metodyka prowadzonych zajęć to najnowsze i zarazem najwyższe standardy pochodzące od najbardziej uznanych autorytetów Krav Maga na świecie. Bieżące szkolenie instruktorów oraz nadzorowanie ich rozwoju bezpośrednio przez szefa szkolenia PGKM Ronalda Rozbickiego (czarny pas nadany w Izraelu) gwarantuje najwyższej jakości kursy samoobrony dla kobiet, mężczyzn i dzieci.